t3

Standart Kargo Gönderimi

İnsanlar yaşadıkları şehrin dışında yer alan alışveriş imkanlarından internet hizmetleri sayesinde yararlanabilirler. İşte bu hizmetler sonrasında ürünün müşteriye ulaşması kargo şirketleri sayesinde yapılmaktadır. Sizler T Dağıtım standart kargo gönderimi hizmeti ile;

  • Yaşadığınız şehrin başka bir ilçesine,
  • Ülkemizin bir şehrinden başka bir şehrine,
  • Ülkemizin her yerinden dünyanın farklı noktalarına kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Kargo gönderim hizmeti son yıllarda büyük bir gelişme göstererek ürünler farklı şirketler tarafından çok kısa bir sürede göndermek istediğiniz yere ulaştırılmaktadır. Göndermek istediğiniz ürünü kaliteli koşullarda gitmek istediği yere kadar bizimle gönderebilirsiniz. Üstelik taşıma sürecinde gönderiniz bir zarar gelme ihtimaline karşı da sigortalanmaktadır. Bu sayede ürününüz resmi olarak garanti altına alınarak firmamız tüm sorumluluğu üzerine almaktadır.

T Dağıtım Standart Kargo Gönderimi Hizmetleri

Sizler de belirtiğimiz şekillerde ürünlerinizi ve özel eşyalarınızın gönderimini istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Standart kargo gönderim hizmetlerimizi şu şekilde sıralayalım;

  • Kapıdan Teslim Alma: Günümüzde birçok kargo şirketi ürün gönderimi yaparken sizlerin kapısına kadar gelerek göndereceğiniz ürünü teslim almaktadır. Bunun için yapmanız gereken kargo müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek kapıdan teslim alma hizmeti için randevu almaktır. Hemen kargo görevlisi adresinize kadar gelerek ürününüzü teslim alacaktır.
  • Paketleme: Firmamız yollamak istediğiniz ürünün türüne göre paketleme işleminde sizlere destek olmaktadır. Bir taşıma işleminde ana hizmet noktası ürünün bir zarar görmemesidir. Bunun için kargo şirketi ürünü en doğru malzeme ile paketlemektedir. Ayrıca paketin üzerine ürünün kırılacak olması durumunda ya da farklı durumlarına özel semboller yapıştırarak taşıma ve paketleme sırasında doğru şekilde yüklenmesine ve taşınmasına yardımcı oluyoruz.
  • Hızlı Gönderim: Alt yapı hizmetleri güçlü olan T Dağıtım ülkemiz içinde birçok noktadan gün içinde teslim ya da bir, iki gün gibi çok kısa sürelerde teslimat yapmaktadır. Görevliye hızlı gönderim hizmeti almak istediğinizi belirttiğinizde sizlere azami gönderim süresi hakkında bilgi verilecektir.
  • Gönderi Takibi: Kargo firmamız hem gönderici hem de alıcı açısından büyük bir hizmet olan gönderi takibi sistemini kullanmaktadır. Sizlere verilen kargo takip numarası kullanarak ürününüzün ne durumda olduğunu ve nerede bulunduğunu görebilirsiniz.

Standart Kargo Gönderimi Süreci

Bir ürünü standart kargo gönderimi hizmetiyle yollarsanız şu süreçlerden geçeceğini aktaralım;

  • Alım ve Yükleme: Öncelikle kargonuz sizin tarafınızdan teslim edildiğinde hemen gerekli kayıtlar yapılarak yüklemek üzere planlı bir şekilde araca nakli yapılır.
  • Nakliye: Bu süreçten sonra araçlarımızla gönderim süreci başlar. Öncelikle gönderim yapacağınız bölgede yer alan kargo firması merkezine iletilir. Buradan da dağıtıma çıkarak teslim alınacak şubeye iletilir.
  • Teslimat: Kargonuz şubeye iletildikten hemen sonra kargo görevlisi tarafından teslimata çıkarılır. Belirtilen adreste gönderiyi teslim alacak kişiye iletilir. Ayrıca isteğe bağlı olarak şubeden teslim alma işlemi de yapabilirsiniz. Bu süreç sonunda kargonuz teslim edilir.