6

Instagram Satıcılarına Özel

Instagram son zamanlarda e ticaret hacminin büyük kısmını sırtlayan sosyal medya uygulaması haline gelmiştir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin %40’lık bölümü bu uygulama üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden de birçok tüketici ve firma burada etkileşim halindedir. Sizler de e ticaret hizmeti veren bir firmaysanız Instagram uygulaması üzerinden bir profil oluşturarak satış yapabilirsiniz. Ancak bu süreçte kargolama hizmetleri de çok önemlidir. T Dağıtım olarak bizler Instagram satıcılarına özel kargolama hizmeti vermekteyiz. Ürünlerinizin çok kısa sürede müşterilerinize ulaşması ve taşıma işlemi sırasında bir sorun çıkmaması adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız yurt içi ve yurt dışı birçok noktaya ürünlerinizi ulaştırma hizmeti vermektedir. Bu hizmet sayesinde dünyanın her yerindeki potansiyel müşterilerinize ürün pazarlayabilirsiniz.

Instagram Satıcılarına Özel Kargo Anlaşması

Bir firma olarak sizler de ürünlerinizin güven içinde taşınmasını istiyorsanız T Dağıtım ile iletişime geçebilirsiniz. En yakın şubeden ya da müşteri hizmetlerimiz üzerinden Instagram satıcılarına özel kargo anlaşması imzalayabilirsiniz. Bu anlaşma size şu konularda destek olacaktır;

  • Uygun Maliyetli Gönderim: Bir alışveriş sırasında hem satıcı firma hem de alıcı için kargo ücreti çok önemlidir. Bazen kampanyalar yaparak ücretsiz kargo uygulaması yapabilirsiniz. Bu durumda kargo ücretini siz karşılamak zorunda kalırsınız. Hem alıcı hem de satıcının ödemek zorunda olduğu kargo ücreti uygun maliyetli olmalıdır. T Dağıtım sizlere hem yurt içi hem de yurt dışı gönderimlerinizde uygun fiyata gönderim şansı sunmaktadır.
  • Hızlı Gönderim: Kargolarınızın alıcıya ulaşma süresi çok önemlidir. Bu yüzden de kargo anlaşması yaparak hızlı gönderim hizmeti verdiğimiz firmalar arasına girebilirsiniz. Firmanızdan alınan gönderiler hemen hızlı şekilde nakliye sürecinden geçirilir ve gideceği adrese hemen ulaştırılır.
  • Sözleşme Süresi: Firmamızla yaptığınız anlaşmanın belli bir süreci vardır. İster 6 aylık ister 1 yıllık isterseniz de size özel bir çözümle daha farklı bir süre zarfını kapsayan anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Bu sayede anlaşmamız boyunca kargo indirimleri ve avantajlarımızdan haberdar olarak yararlanabilirsiniz. Anlaşmamız bittiğinde ise yeniden yenileme yaparak kargolarınızın güvenle gideceği adrese ulaştırılmasını tekrar sağlayabilirsiniz.

Instagram Satıcıları Kargo Gönderimi

Instagram satıcılarına özel olarak yapılan kargo gönderim hizmeti T Dağıtım güvencesi altındadır. Gelişmiş araçlarla en kısa sürede tüm gönderileriniz uzun süre beklemeden gideceği adrese ulaştırılır. Ayrıca kaliteli paketleme hizmetiyle gönderileriniz hiçbir zarar vermeden müşterilerinize ulaşabilir. Kapıda ödeme konusunda da hizmet alarak ürünlerinizin müşteriler tarafından kapıda kontrol edilerek peşin ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Anlaşmalı bir kargo firması sayfanızın ya da şirketinizin kurumsal bir yapıda olduğunun göstergesi olabilir. Potansiyel müşterileriniz bu konuda kaliteli bir deneyim yaşarsa sizlerden tekrar ürün satın alabilirler. Bu yüzden de ürünlerinizi T Dağıtım kalitesiyle satın alan müşterilerinize sorunsuz olarak ulaştırabilir ve satış ağınızın genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.