Toplu Kargo Gönderimi

Kargo hizmeti; gerek şehir içi, yurt içi ya da yurt dışı ürünlerinizin belirtilen şekilde yerine ulaştırılmasını sağlayan bir sistemdir. Kargo gönderimini ister kişi olarak isterseniz de kurum olarak yapabilirsiniz. Şirket olarak kargo toplu gönderim hizmeti ile ürünlerinizi yüklü şekilde de gönderebilirsiniz.  Ancak bunun için bir kargo gönderim anlaşması yapmanız gerekir. Toplu şekilde kargo gönderimi avantajları şu şekilde olacaktır;

Toplu Kargo Gönderim Anlaşması Nasıl Yapılır?

E ticaret hizmeti veren işletmeler, internet üzerinden hizmet veren kurumlar ve pazaryerleri üzerinden satış yapan işletmeleri gönderilerinin maliyetlerini düşürmek adına toplu gönderim anlaşması yapmaktadır.  Bu anlaşma sayesinde internet üzerinden bir pazarlama ya da satış işlemi yaptığınızda avantajlar elde edebilirsiniz. Çünkü ürün satışı için belirtilen kargo fiyatı ürünün satış oranı üzerinde büyük etkiye sahiptir.  Tüketiciler bir ürünü satın alırken mutlaka kargo fiyatını da hesaba katmaktadır. Bu yüzden gönderim ücretini en minimum seviyeye indirmek adına e ticaret kargo anlaşması imzalayabilirsiniz. Bu şartları size en yakın olan T Dağıtım şubesinden paket ve boyut bilgilerine göre belirleyebilirsiniz. Bir kargo gönderim anlaşması sürecinde;

Toplu Gönderim Süreci

Kargolarınızı toplu gönderim hizmetiyle gideceği adrese ulaştırırken şu süreçler yaşanmaktadır;

Teslim Alma ya da Etme: Bu süreçte anlaşma ya da yoğunluk durumuna göre ya siz gönderiyi şubeye gidip teslim edersiniz ya da kargo görevlisi adresinize kadar gelerek ürünü teslim alır.

Nakliye: Daha sonra yolladığınız ürün belirlenen süreye göre istediğiniz adrese araçlarımızla ulaştırılır. Bu süreçte zaman yoğunluk ve mesafeye göre değişecektir. Kargo takip numarası ile siz ve müşteriniz süreci takip edebilir.

Teslimat: Toplu olarak yaptığınız gönderimlerde kargo görevlilerimiz tarafından alıcının adresine ürününüz teslim edilir ya da alıcı şubeden alım yapar. Bu süreç sonunda bizler tarafından sizler de bilgilendirilirsiniz.