Instagram Satıcılarına Özel

Instagram son zamanlarda e ticaret hacminin büyük kısmını sırtlayan sosyal medya uygulaması haline gelmiştir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin %40’lık bölümü bu uygulama üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden de birçok tüketici ve firma burada etkileşim halindedir. Sizler de e ticaret hizmeti veren bir firmaysanız Instagram uygulaması üzerinden bir profil oluşturarak satış yapabilirsiniz. Ancak bu süreçte kargolama hizmetleri de çok önemlidir. T Dağıtım olarak bizler Instagram satıcılarına özel kargolama hizmeti vermekteyiz. Ürünlerinizin çok kısa sürede müşterilerinize ulaşması ve taşıma işlemi sırasında bir sorun çıkmaması adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız yurt içi ve yurt dışı birçok noktaya ürünlerinizi ulaştırma hizmeti vermektedir. Bu hizmet sayesinde dünyanın her yerindeki potansiyel müşterilerinize ürün pazarlayabilirsiniz.

Instagram Satıcılarına Özel Kargo Anlaşması

Bir firma olarak sizler de ürünlerinizin güven içinde taşınmasını istiyorsanız T Dağıtım ile iletişime geçebilirsiniz. En yakın şubeden ya da müşteri hizmetlerimiz üzerinden Instagram satıcılarına özel kargo anlaşması imzalayabilirsiniz. Bu anlaşma size şu konularda destek olacaktır;

Instagram Satıcıları Kargo Gönderimi

Instagram satıcılarına özel olarak yapılan kargo gönderim hizmeti T Dağıtım güvencesi altındadır. Gelişmiş araçlarla en kısa sürede tüm gönderileriniz uzun süre beklemeden gideceği adrese ulaştırılır. Ayrıca kaliteli paketleme hizmetiyle gönderileriniz hiçbir zarar vermeden müşterilerinize ulaşabilir. Kapıda ödeme konusunda da hizmet alarak ürünlerinizin müşteriler tarafından kapıda kontrol edilerek peşin ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Anlaşmalı bir kargo firması sayfanızın ya da şirketinizin kurumsal bir yapıda olduğunun göstergesi olabilir. Potansiyel müşterileriniz bu konuda kaliteli bir deneyim yaşarsa sizlerden tekrar ürün satın alabilirler. Bu yüzden de ürünlerinizi T Dağıtım kalitesiyle satın alan müşterilerinize sorunsuz olarak ulaştırabilir ve satış ağınızın genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.