T-Dağıtım Hakkında

T-Dağıtım Hizmetleri, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişimine paralel olarak ihtiyaç duyulan kurye ve toplu dağıtım hizmetlerini (dosya-kargo) yenilikçi bir anlayışla, çağın gerekleri doğrultusunda yerine getiren, şehir içi ve şehir dışı taşımacılığı “Kara Yolları Yönetmeliği” kapsamında P1 Yetki Belgesi (Taşıma Yetki Belgesi) ne sahip olan kaliteli ve yenilikçi bir firmadır.

 

T-Dağıtım Hizmetleri olarak dikey entegrasyon ve diğer kilit değerdeki destekleyici kargo ve kurye iş alanlarında önemli yatırımlar yapan, lider bir Türk gönderi taşıma şirketi olarak tanınacağız. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız.

 

Taşıma&Lojistik sektörü dışında finansal potansiyeli yüksek, büyüme ve kazanç vadeden işlere de yatırım yapacağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin memnuniyetine itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Gönderinizi önemsiyoruz, size en hızlı ve en uygun fiyatlı
kargo gönderimi sağlamak için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz…

Vizyonumuz & Misyonumuz

Tonkul Dağıtım Hizmetleri olarak dikey entegrsyon ve diğer kilit değerdeki destekleyici kargo ve kurye iş alanlarında önemli yatırımlar yapan, lider bir Türk gönderi taşıma şirketi olarak tanınacağız. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız. Taşıma, Lojistik ve Kargo sektörü dışında finansal potransiyeli yüksek, büyüme ve kazanç vadeden işlerede yatırım yapacağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin memnuniyetine itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz. Müşterilerini, çalışanlarını ve iş ortaklarını her daim memnun etmeyi ve gülümsetmeyi vazife edinen, gönderi taşıma şirketi… Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın yaşamını kolaylaştırmak istiyoruz. Müşterilerimizi, tedarikçilerimizi, çalışanlarımızı, iş ortaklarımızı ve yatırımcılarımızı başarılı yapmak istiyoruz. Pozitif bir toplumsal katlı sağlamak istiyoruz. Neticelerin elde edilmesinde sürekli saygı gösteriyoruz.

Sizin Başarınız, Bizim Başarımız

Tüm bu hedeflerin takibinin yararımıza ve tüm paydaşlarımızın çıkarına olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Müşteriler, çalışanlar, yatırımcılar ve bir bütün olarak tüm evren. Tüm bu insanlar için daha fazla değer sağlamak istiyoruz, mükemmel hizmetler ya da ürünler sunuyoruz, çalışanlarımızı dahil ediyoruz ve onların yeteneklerini destekliyoruz. Tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza güven sunuyoruz. Ve, biz “Gönderilerinizi Önemsiyoruz” sloganı altında çeşitli kurumsal sorumluluk programları ile dünyamız ve toplumumuz için ilgi gösteriyoruz.