Geçmiş

Her gün, bu topraklar üzerinde insanlar ve işyerleri arasındaki bağı güçlendirmek için işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Sizin için o bölgedeki en iyi hizmeti en uygun fiyata verebilecek kargo firmasını sizin için buluyoruz. (Yurtiçi Kargo, Mng Kargo, Aras Kargo, DHL, TNT, Ups)

Her gün Türkiye’nin her yerinden insanlar ve firmalar arasında gönderi taşıyoruz. Her bir gönderinin sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden milyonlarca zarflı, kolili ve paletli gönderiyi dikkat ve özenle teslim ediyoruz.

Gönderinizi her nereye göndermek istiyorsanız, bize güvenebilirsiniz. Her zamanki kuryenizin kolinizi aldığı andan müşterinizin bulunduğu noktadan Yurtiçi Kargo / Mng Kargo / Aras Kargo  kuryesi bunu teslim edene kadarki süreçte biz varız. Bunu Yurtiçi Kargo / Mng Kargo / Aras Kargonun kapıdan kapıya entegre taşımacılık ağı sayesinde sizin için gerçekleştirebiliyoruz. Hatta size de online izleme hizmetlerimiz aracılığıyla gönderinizi gerçek zamanlı olarak takip etme fırsatı sunuyoruz.

    Sektörünüzün veya işinizin taşıma ihtiyaçlarına özel esnek çözümler Tonkul Dağıtım Hizmetleri’nde. Uzmanlığımıza güvenebilir, bu arada siz de kendi işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

    Sizden acil bir teslimat istediğinde, teslim tarihi yarın bile olsa, hatta söz konusu yere daha önce hiç nakliyat yapmamış dahi olsanız, Tonkul Dağıtım Hizmetleri’ne güvenerek müşterinize “evet” yanıtını verebilirsiniz.Her ne kadar teknolojik altyapımız ve sahip olduğumuz taşımacılık ağımızla çok gurur duysak da, nihayetinde yaptığımız işin özünde insan var.

    Tonkul Dağıtım Hizmetleri’ndeki müşteri temsilciniz, sizi ve işinizi tanıdığı andan itibaren gönderinizi ülke, şehir,  mesafe, kültür, dil ve para birimi gibi unsurları engel görmeksizin gitmeleri gereken yere teslim ederek işinizi büyütmenize destek olma niyetindeki 38.384 kargo çalışanıyla dolayısı ile Tonkul Dağıtım Hizmetleri çalışanıyla bağlantı halindedir.

    Tonkul Dağıtım Hizmetleri olarak işinizde gönderilerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yaptığımız işin tamamına büyük- küçük ayrımı yapmaksızın özel ilgi ve saygı gösteririz. Bu yüzden hizmetimizin tamamen kişisel olması da bizim tercihimiz. Ve işte bu yüzden kendimizi Tüm Gönderilerinizi Önemseyen bir firma olarak görüyoruz.