4

Depolama Hizmeti

Belli zamanlarda ürünlerinizin ya da eşyalarınızın saklanması konusunda desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bu süreçte devreye depolama hizmeti girer. Ancak bu süreçte profesyonel bir hizmet almak yerinde olacaktır. Çünkü belli noktalara dikkat etmezseniz canınız boş yere sıkılabilir. Çeşitli sebeplerden dolayı eşyalarınızı ya da belli ürünlerinizi belli bir süre muhafaza edecek bir alana ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bu süreçte sizlere depolama konusunda destek olacak bir firma arayışı içine girersiniz. İhtiyacınız ne sebepten olursa olsun alacağınız hizmet kaliteli olmalıdır ki ürünleriniz saklama süresince zarar görmesin. İşte bu konuda uzun yıllara dayanan tecrübesiyle T dağıtım sizlere yardımcı olacaktır.

T dağıtım Profesyonel Depolama Hizmeti

Sizlere depolama hizmetini profesyonel olarak verecek T dağıtım belli konularda size etkili hizmet vermeyi garanti ederFirmamız ile anlaşma yaparken;

  • Güvenilir Hizmet: Bazı ürünlerinizin depolama konusunda destek almak istediğinizde uzun ya da kısa vadede firmanın güvenilir bir hizmet vermesi gerekir. Bunun için ürünleri kontrol ederek teslim almalı, taşımalı, yerleştirmeli, saklamalı ve nakliyesi sırasında dikkatli bir hizmet vermelidir. Tüm bu süreçleri başarıyla yürüten kaliteli bir firma ürünlerinizi zarar vermeden muhafaza edecek ve günü geldiğinde size ulaştıracaktır.
  • Sözleşme: Alacağınız hizmetleri mutlaka sözleşme yaparak yazılı şekilde garanti altına alıyoruz. Ayrıca bu sözleşmeye mutlaka depolamak istediğiniz eşya ve ürünlerin bir listesini de ek olarak ekliyoruz. Daha sonra sözleşmeyi sizinle karşılıklı imzalayın ve tutanak oluşturun. Ayrıca kolilere bir numara vererek hangi eşyaların yer aldığına dair ayrıntılı bir liste de yapabilirsiniz. Bu listeye fotoğraflar ekleyerek bir sözleşmede barındırabiliriz. Daha sonra bir anlaşmazlık durumunda eşyalarınızı garanti altına alabilirsiniz.
  • Müşteri Hizmetleri Desteği: Kaliteli ve profesyonel bir depolama firmasının müşteri hizmetleri desteği güçlü olmalıdır. Sizler ürünleriniz hakkında istediğiniz an bilgi almak isteyebilirsiniz. Ayrıca hizmetler hakkında ve sözleşmeniz hakkında merak ettiğiniz detayları istediğiniz her an öğrenmek için T Dağıtım güçlü hizmetiyle tanışın.

Depolama Alanları Nasıl Olur?

Şimdi depolama hizmeti sürecinde en can alıcı noktaya değinelim. T dağıtım depolama alanındaki özelliklerden bahsedelim;

  • Güvenlik: Depolama alanlarında ürünlerinizin güvenliği çok önemlidir. Bu yüzden de depolama alanları 7 gün 24 saat kamera ile izlenir ve kameralar ekranlarda görevliler tarafından takip edilir. Ayrıca profesyonel güvenlik şirketi tarafından gönderilen güvenlik görevlileri depo alanlarında sürekli olarak vardiyalı nöbet tutarlar. Bununla birlikte bina da dışarıdan gelebilecek hava koşullarına karşı özel olarak yalıtımı ve bakımı yapılmış bir alandır.
  • Temizlik ve İlaçlama: Depolama alanlarımız belli aralıklarla temizlenir. Ayrıca temizlik sürecinde ürünlere zarar vermeyecek özel temizlik malzemeleri kullanılır. Ayrıca eşyalarınıza zarar vermeyecek şekilde mevsimsel ilaçlama hizmetleri de alınır. Böylece eşyalarınız böceklere karşı koruma altına alınır.
  • Havalandırma: Eşyalarınızın bulunduğu ortamlar oda sıcaklığında tutularak sürekli olarak havalandırılır. Böylece eşyalarınızın başına gelebilecek olumsuz durumlara karşı önceden önlem alınabilir.